עיסוי שוודי או עיסוי באבנים חמות, מה יותר מתאים לכם?

עיסוי מרגיע הן לגוף והן לנשמה, אך קיימים מספר רב של עיסויים, ואנשים רבים המעוניינים להתנסות בעיסוי מסוים, אז בטח אתם רוצים לדעת אם העיסוי מתאים להם.

 אם גם אתם מעוניינים להתנסות בעיסוי שוודי או עיסוי באבנים חמות, ואינכם יודעים אם סוג העיסוי הזה מתאים לכם המאמר הזה מתאים בדיוק בשבילכם. 

עיסויי שוודי למי הוא מתאים? 

כאשר מדברים על עיסוי שוודי, מדברים על עיסוי לפי הספר. 

עיסוי זה מתאפיין בתנועות חלקות מעגליות לא חזקות מידי, שנועד לתת לגוף רוגע ושלווה, כמו כן הוא תורם גם לנפש רוגע מהחוויה לאחר העיסוי שהגוף שקט ורגוע, והן לגוף שבזכות התנועות המעגליות זרימת הדם לגוף היא יותר חזקה, וישנו שחרור של לחצים בגוף. 

אם אתם מתחילים עיסוי פעם ראשונה, ואינכם מעוניינים בעיסוי חזק במיוחד העיסוי הזה מתאים לכם, שכן הטכניקה שמשתמשים בה אינה גורמת לחץ למקומות שונים בגוף. העיסוי מתאים לכל אדם שמעוניין להירגע. 

עיסוי אבנים חמות למי הוא מתאים? 

עיסוי באבנים חמות, היא שיטה בה מונחות אבנים חמות קטנות על נקודות בגוף האדם. מטרת העיסוי הינה לשחרר שרירים תפוסים, וכן לשחרר חסימות אנרגטיות, אז מתאים לאנשים שיש להם שרירים תפוסים, והם מעוניינים לשחרר אותם בדרך שונה ומיוחדת.

יחד עם זאת חשוב להדגיש כי בניגוד לעיסוי השוודי שהוא מתאים לכל אחד, עיסוי באבנים חמות אינו מתאים לכל אחד, ועל כל אדם שמעוניין לבצע את העיסוי עליו לקבל אישור מהרופא המטפל,  אך ישנם אנשים שאסור להם לבצע את העיסוי כלל והם:

  • אנשים בעלי לחץ דם גבוה. 
  • אנשים עם מחלות אנטומיות.  
  • ילדים קטנים. 
  • נשים בהריון. 
  • חולי סרטן. 
  • אפילפסיה. 

> למגוון טיפולים איכותיים ופרטים נוספים בקרו באתר ספא רפאל

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכל על עיצוב אופנה מעשית

יש תחומי לימודים שהם תיאורטיים לגמרי. הרבה דיבורים ודעות, הרבה שמות וכללים אבל למעשה אין שם כלום. יש אנשים שזה מתאים להם. אבל יש תחומים

קרא עוד »