אלו שטיחים מומלץ להכניס לחדר הילדים

שטיחים לחדרי ילדים

אחת האהבות של הילדים היא לשבת על הרצפה ולשחק, או לצפות בטלוויזיה. הם אינם ערים לעובדה שהמרצפות קרות כיוון שהם עסוקים בענייניהם. לכן קיימת חשיבות רבה של קניית שטיח שימוקם במרכז החדר כך שהם ישבו עליו ולא יחדור קור לאיבריהם הפנימיים. 

שטיחים לחדרי ילדים 

ההיצע הקיים של שטיחים לחדרי ילדים הוא נרחב, אך יש לשים לב לכמה נקודות אקוטיות כדי לבחור שטיח שימלא תפקיד פונקציונלי וגם חלק מהותי בעיצובו של החדר. 

מיקומו של בכל חדר ילדים 

ברוב חדרי הילדים הריהוט ממוקם כמעטפת בהיקפו של החדר, מיטה, שולחן, ארון והאקססוריז אשר תלויים על הקירות ובמיקומים נוספים ברחבי כל חדר. ברוב המקרים כל מרכז החדר הוא מרחב פתוח והמטרה היא לכסות את כל השטח או את רובו. לכן אפשר לרכוש שטיח בגודל תואם מרובע או מלבני. לחילופין אפשר לרכוש גם שטיח עגול אשר תופס את מירב שטחו והנראות של השוליים, שבהם רואים את המרצפות מוסיפה רבות ליופיו של החדר.

גוונים של השטיח בחדר הילדים

מתוך המגמה לעצב חדר ייחודי לכל ילד או ילדה בהתאם לאהבותיהם והעדפותיהם כמו ריקוד, כדורגל או תחומים רבים נוספים, מחפשים שטיח אשר גווניו תואמים או משתלבים באופן יפה במרקם הכללי של החדר כולו, ליצירת הרמוניה ושלמות.

סוגי השטיחים המתאימים לחדרי ילדים

ליצירת נוחות מרבית ההעדפה היא לרכוש שטיחים עבים כמו שטיחי שאגי שהם בעלי סיבים עבים ומאפשרים לילדים אשר יושבים עליהם לשקוע פנימה וכך ליהנות מזמן ישיבה ממושך בכיף. כאשר מדובר בילדים מעט גדולים יותר אשר יושבים יותר על המיטה ופחות זמן על השטיח אפשר לרכוש שטיח דק יותר, אשר כולל טקסטורות וצורות מעניינות אשר מוסיפות חינניות לכל חדר.

> למבחר מגוון של שטיחים בקרו באתר https://saharacarpet.co.il.

שטיחים מקיר לקיר 

שטיחים מקיר לקיר הם פתרון מצוין למשטחים הקיימים כל הזמן ומכסים את כל שטחו של החדר כך שלא יוצר מצב שהילדים ישבו דווקא מחוץ לשטיח. אפשרות נוספת היא התקנת פסי חימום מתחת לכל השטיחים אשר מפעילים אותם בימים קרים מאד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיסוי אינטימי
עיסוי אינטימי שמוענק ע"י נערי ליווי לרוב נקרא גם ארוטי, הוא סוג של מגע ארוטי המשתמש בטכניקות עיסוי...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
שוברים לעסקים – מה העובדים שלך באמת מעדיפים?
כל מעסיק שרוצה להפתיע את העובדים עם שוברים לעסקים יכול לעשות את זה בקלות אם רק יבחר לקנות אפשרויות...
קרא עוד »
אפר 21, 2021
המדריך לבחירת קורס נגרות
מלאכת הנגרות עומדת כעמוד תווך נצחי בהיסטוריה של הציוויליזציה האנושית, מתפתחת ללא הרף תוך שמירה על...
קרא עוד »
ספט 20, 2023