אלו שטיחים מומלץ להכניס לחדר הילדים

אחת האהבות של הילדים היא לשבת על הרצפה ולשחק, או לצפות בטלוויזיה. הם אינם ערים לעובדה שהמרצפות קרות כיוון שהם עסוקים בענייניהם. לכן קיימת חשיבות רבה של קניית שטיח שימוקם במרכז החדר כך שהם ישבו עליו ולא יחדור קור לאיבריהם הפנימיים. 

שטיחים לחדרי ילדים 

ההיצע הקיים של שטיחים לחדרי ילדים הוא נרחב, אך יש לשים לב לכמה נקודות אקוטיות כדי לבחור שטיח שימלא תפקיד פונקציונלי וגם חלק מהותי בעיצובו של החדר. 

מיקומו של בכל חדר ילדים 

ברוב חדרי הילדים הריהוט ממוקם כמעטפת בהיקפו של החדר, מיטה, שולחן, ארון והאקססוריז אשר תלויים על הקירות ובמיקומים נוספים ברחבי כל חדר. ברוב המקרים כל מרכז החדר הוא מרחב פתוח והמטרה היא לכסות את כל השטח או את רובו. לכן אפשר לרכוש שטיח בגודל תואם מרובע או מלבני. לחילופין אפשר לרכוש גם שטיח עגול אשר תופס את מירב שטחו והנראות של השוליים, שבהם רואים את המרצפות מוסיפה רבות ליופיו של החדר.

גוונים של השטיח בחדר הילדים

מתוך המגמה לעצב חדר ייחודי לכל ילד או ילדה בהתאם לאהבותיהם והעדפותיהם כמו ריקוד, כדורגל או תחומים רבים נוספים, מחפשים שטיח אשר גווניו תואמים או משתלבים באופן יפה במרקם הכללי של החדר כולו, ליצירת הרמוניה ושלמות.

סוגי השטיחים המתאימים לחדרי ילדים

ליצירת נוחות מרבית ההעדפה היא לרכוש שטיחים עבים כמו שטיחי שאגי שהם בעלי סיבים עבים ומאפשרים לילדים אשר יושבים עליהם לשקוע פנימה וכך ליהנות מזמן ישיבה ממושך בכיף. כאשר מדובר בילדים מעט גדולים יותר אשר יושבים יותר על המיטה ופחות זמן על השטיח אפשר לרכוש שטיח דק יותר, אשר כולל טקסטורות וצורות מעניינות אשר מוסיפות חינניות לכל חדר.

> למבחר מגוון של שטיחים בקרו באתר https://saharacarpet.co.il.

שטיחים מקיר לקיר 

שטיחים מקיר לקיר הם פתרון מצוין למשטחים הקיימים כל הזמן ומכסים את כל שטחו של החדר כך שלא יוצר מצב שהילדים ישבו דווקא מחוץ לשטיח. אפשרות נוספת היא התקנת פסי חימום מתחת לכל השטיחים אשר מפעילים אותם בימים קרים מאד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קניית לייקים

קניית לייקים הפכה לנוהג נפוץ בקרב אנשים שרוצים לצבור פופולריות ברשתות החברתיות. עם זאת, ישנם חסרונות רבים בקניית לייקים וחשוב לדעת מהם הסיכונים הכרוכים בכך

קרא עוד »

כמה אנשים להזמין לחתונה?

הזמנות לחתונה הן דרך לספר לחברים ולמשפחה על החתונה הקרובה שלך. הם נשלחים בדרך כלל 6-8 שבועות לפני תאריך החתונה ומספר האורחים שאתה מזמין תלוי

קרא עוד »

להקת קאברים

תכנון של אירוע מיוחד יכול להיות מרגש ומותח, אך גם מבלבל מאוד כיוון שיש לא מעט דברים להתעסק איתם – ביניהם ספקים ובעלי מקצוע שיש

קרא עוד »