רוצים להתחיל לנגן על גיטרה? כל מה שאתם צריכים לדעת.

מיתרים לגיטרה קלאסית

נגינה הינה אחת הדרכים היפות ביותר לבטא את מה שמתחולל בנפש. פעמים רבות מילים לא יכולות לתת ביטוי מלא למה שמתחולל בפנימה ולכן ישנם אנשים הבוחרים לבטא זאת בדרכים אחרות, נגינה היא אחת מהן. כלי הנגינה הנפוץ ביותר הינו גיטרה ואנשים רבים בוחרים ללמוד לנגן עליו הן באופן פרטי וחובבני והן באופן מקצועי בעזרתו של מורה מוסמך בכתובת זו. למרות שכלפי חוץ נראה כי נגינה על גיטרה אינה דבר פשוט ודורשת מיומנות רבה אין זה בהכרח נכון.

איך מתחילים ללמוד

ישנם מספר סוגי גיטרות אך הגיטרה בה מתחיל לנגן כל נגן בתחילת דרכו הינה גיטרה קלאסית. על מנת לנגן נדרשת מיומנות של שתי הידיים כאשר האחת אחראית על הפריטה והשנייה על מעבר בין האקורדים השונים. חשוב לזכור שכמו בכל דבר בו אנו רוצים להתקדם ולהצליח גם לימוד גיטרה הינו עניין של התמדה ואימון. ככל שתתאמנו יותר תשתפרו יותר, המעבר בין האקורדים יהפוך להיות קל יותר וחלק והנגינה תלך ותשתפר. לכן חשוב מאוד לא להתייאש אף שההתחלה נראית לא קלה. 

כמובן שישנם אקורדים מסובכים יותר וישנם אקורדים מעט יותר קלים ולכן בבואכם להתחיל ללמוד לנגן התחילו קודם עם האקורדים הפשוטים. פעמים רבות למידה של שלושה אקורדים בלבד יכולה להוביל אתכם לנגינה של שיר שלם המורכב רק מהם מה שיכול לספק חווית הצלחה ולדרבן אתכם להמשיך וללמוד. 

גם בנוגע לפריטות ניתן לראות שישנם מגוון רחב של סוגי פריטות בעלות רמות קושי שונות. אם אתם בתחילת דרככם בחרו תמיד להתחיל מהמקומות הפשוטים ועם הזמן להגביר את הקצב ולהתקדם הלאה. הדרך להשגת המטרה עוברת דרך נחישות והתמדה אשר יוצרות חוויות הצלחה. 

קראו על: מיתרים לגיטרה קלאסית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות ליום הולדת – לאילת התשובה
עריכה של יום הולדת הופכת להיות דבר הרבה יותר סבוך ככל שהזמן חולף לו, והילדים מתרגלים כבר לכל המפעילים...
קרא עוד »
אוג 28, 2019
5 קוקטיילים שיתאימו לבר קוקטיילים לחתונה
אם אתם מתחתנים בקרוב ואתם מעוניינים להרשים את האורחים שלכם ולהקפיץ את האירוע שלכם עוד שלב למעלה, מוטב...
קרא עוד »
יונ 30, 2022
איך מתכוננים למבחן דולינגו?
מבחן דולינגו (או Duolingo באנגלית) הוא מבחן שליטה בשפה האנגלית. המבחן הנו מבחן ממוחשב, אדפטיבי ברובו,...
קרא עוד »
ספט 01, 2021