מה לומדים בקבוצת טריאתלון לילדים? 

בעולם המסכים, שבו ילדים רבים, יושבים ליד המחשב, ולא זזים, קיימת חובה רבה של פעילות גופנית רבה, על מנת לדאוג לחיזוק גופם, ולכן הוקמו קבוצות רבות לטריאתלון  ילדים. ישנו מגוון רחב של יתרונות באימונים אלו, שגורמים לחיזוק השרירים לכושר גופני מעולה, וכן שמירה על רמת תזונה נכונה, ועל מגוון רחב של פרמטרים נוספים 

אם אתם מעוניינים לרשום את הילדים שלכם, אז במאמר תוכלו לקבל את כל המידע.

אז מה בעצם לומדים:

מדובר בתוכנית מהנה ומגוונת הכוללם אימונים של 2-4 פעמים בשבוע המטרה של האימונים הללו הם בעצם לגרום לילדים להגיע לרמת גופנית גבוהה ביותר. 

האימונים מתבצעים בשחייה, במגוון רחב של סוגי שחיות, חתירה, פרפר, וחזה, כמו כן יש רכיבה על אופניים בעיקר, וכן ריצה למרחקים ארוכים במיוחד. 

כאשר מתסכלים על הלימודים האלו מדובר בלימודים מושקעים, ויחד עם זאת גם לימודים חווייתיים במיוחד, כאלו שהילדים יוצאים נשכרים. 

הלמודים מתאימים לכל הילדים, שרוצים להתמחות בתחומים אלו. הילדים, שבסוף מצליחים ומתמחים בכל הלימודים הללו, יכולים להתקבל אל נבחרת הבוגרים. 

כדאי ללמד את הילדים ספורט, ולאתגר את הגוף שלהם עד לרמת הסיבולת. חשוב להדגיש כי הלימודים הללו שונים משל המבוגרים, בעוד שאצל המבוגרים ישנו דגש רב על סיבולת לב ריאה, אצל הילדים יש דגש על חיזוק השרירים, זריזות, ומהירות, משום שבגילאים אלו, הגוף בשלבי התפתחות גבוהים ביותר, ולכן כל פעולה שאינה רצויה בגוף יכולה לגרום לאסון ולגרום לאי התפתחות בגוף שלהם. בנוסף הילדים שמצליחים ומתאמנים מחזקים את השרירים שלהם היטב וכך גם מצליחים להגיע לרמות גבוהות של ספורט מאשר ילדים אחרים שלא נמצאים בחוג הזה וכן להגיע לתחרויות חשובות בעתיד. לקריאה בנושא נבחרות תחרותיות

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך להכין קובה?

כל סבתא כורדית, חלבית ועיראקית מכינה את הקובה שלה באופן שונה זה מתחיל במעטפת. לסולת, המים והמלח מצטרפים חלק מהמצרכים הבאים, כל אחת לפי המתכון

קרא עוד »
מתקן מתח קיר

טיפים לאימון גומיות התנגדות

כמו בכל ספורט שהוא חדש, חשוב לבצע את האימונים בהדרגה ולא להתחיל בדרגת עצימות גבוהה אלא להתרגל לגומיות התנגדות ורק לאחר מכן לפעול במלוא הכוח.

קרא עוד »