סגירת תיק פלילי – כל מה שרציתם לדעת

בסגירת התיק יהיה משמעותיים ככל הניתן? ובכן, כחלק מהבקשה לסגירת התיק עליכם לחכות להתיישנות של 10 שנים לכל הפחות. לאחר מכן יהיה ניתן לגשת בפנייה מפורטת למדור הרלוונטי במשטרה או בבקשת חנינה לנשיא על מנת שהתיק ייסגר.

 

פנייה רק לאחר התיישנות

כפי שנאמר, כל אחד מכם יוכל לבחור לפנות לגורמים הרלוונטיים במשטרה או לנשיא לשם קבלת חנינה. האפשרות הזו תוכל להיות משמעותית יותר וזאת אם תדעו לנצל אותה במלואה ולהגדיל את הסיכויים שהכול ילך בדיוק על פי התכניות שלכם. כלומר תצטרכו לוודא כי אתם נעזרים בשירותיו של עורך דין מנוסה אשר יוכל ללמוד את התיק שלכם לעומקו ולצרף את הטיעונים המשכנעים ביותר לסגירת התיק.

 

אסור לוותר על ליווי של עורך דין

בסופו של דבר בוודאי כל אחד מכם ירצה להבטיח שהסיכוי לסגירת התיק והצלחת העניין כולו יהיה משמעותי ככל האפשר. ובכן, כל אחד מכם יוכל להשיג מבוקשו וזאת ללא יותר מידי קשיים. רק תצטרכו לוודא כי אתם לא מבזבזים זמן מיותר ופונים אל משרד עורכי דין שמתמחה בדין הפלילי ובייחוד בסגירת תיק.

 

משרד מנוסה יוכל לדעת בדיוק אילו נימוקים יהיה כדאי לצרף לבקשה שלכם והסיכויים כי תוכלו להביא לסגירת התיק יהיה הרבה יותר משמעותיים בסופו של דבר. אז שימו לב כי אתם לא מוותרים על הנושא הזה וזאת כאשר אתם בוחרים לפעול בצורה סיסטמתית וכזו אשר מביאה בחשבון כי מדובר בעניין מורכב אשר יצריך ייעוץ של גורמים עם הבנה נרחבת ומעמיקה של הנושא. רק כך יושג המענה הרצוי בעבור כל אחד מכם

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חגיגת יום הולדת מוצלחת – המדריך המלא
מסיבת יום הולדת הפכה בשנים האחרונות להפקה של ממש כשאר הורים רבים מחפשים אחר כל מה שמרכיב את המסיבה...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
גני אירועים בזיכרון
לקראת כל אירוע שהוא עסוקים עורכי האירוע בתכנון ובחירת נותני שירות ופרטים רבים אחרים הנוגעים לאירוע....
קרא עוד »
אוג 04, 2019
מזון למכרסמים – האם באמת יש כאלה הבדלים בין הסוגים השונים
במאמר זה אנחנו נציג בפניכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור מזון למכרסמים שיענה על כל הצרכים של מכרסמי...
קרא עוד »
אפר 18, 2021