ויברטור – זה המוצר שיהיה החבר הטוב ביותר שלך!

ויברטורים הם מוצרים שמרבית הנשים מחזיקות במגירה משום שמדובר במכשיר קטן ומענג שעובד בדרך כלל על הדגדגן עם רטט בעוצמות שונות. רבות הנשים שמספרות שבאמצעות ויברטור הן נהנות מחיי מין טובים יותר או מעינוג עצמי מושלם, ללא צורך בפרטנר. אז אם בא לך להשתעשע –  בין אם את בזוג או לבד – כדאי להכיר כמה סוגים ויברטורים פופולאריים ומומלצים:

רוקט פוקט

כולן מדברות על רוקט פוקט ויברטור קטן ושובב שאפשר לקחת לכל מקום ולהפעיל בדיסקרטיות מוחלטת. ויברטור קטן כזה נראה כמו ליפסטיק ופועל על מספר מצבי רטט שיובילו אותך לעונג מושלם! 

ויברטור רוטט לעינוג נקודת הג'י

נקודת הג'י שלך היא נקודה שחשוב להכיר ולאחר ההכרות עמה, כדאי להתחיל לענגה באופן קבוע. בחרי ויברטור לנקודת הג'י עם 12 מצבי רטט שאת יכולה לשלוט עליהם. כיום יש ויברטורים פרימיום חדשניים וכיפיים לשימוש שיספקו לך עונג מושלם בכל פעם שבא לך להתענג לבד או בזוג. 

מרחיבים לנרתיק

לא מעט נשים רוצות שהנרתיק שלהן יהיה קצת יותר גמיש ורחב יותר. מי שרוצה להנות מהרחבת נרתיק ויחסי מין עם חדירה קלה יותר – יכולה לבחור סט של מרחיבים רוטטים לנרתיק שיספקו לך הגשמת מטרות ועונג מושלם. 

ויברטור לזוגות

ויברטור שמענג את הדגדגן בזמן חדירה המופעל על מנוע יכול לשפר משמעותית את חיי המין שלך. את הוויברטור תכלי להלביש על איבר המין בעוד שמדובר במוצר קטן ושובב. במוצר תכלי להשתמש תוך כדי רטט על נקודות הגי' והדגדגן בזמן חדירה מאחור, חדירה בשכיבה, סקס בעמידה וכדומה. המטרה לענג גם אותך וגם את בן הזוג שלך באותה המידה. אז זה הזמן לבחור חבר חדש ומושלם! 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: