יוצאים לקמפינג? 4 מוצרים לקמפינג המושלם

אוהבי הקמפינג אוהבים מאד לשהות בטבע במשך כמה ימים של חופשה אמיתית. בדרך כלל מדובר בחופשה של משפחה או כמה משפחות שנהנים מאד יחד מהאווירה הכפרית ומשלבים זאת בטיולים בטבע. 

קמפינג מושלם בטבע 

קיימים כמה פריטי ציוד שהם בסיסיים כשיוצאים לקמפינג. אוהל הוא נושא חשוב ביותר וצריך להתאים אותו למספר בני המשפחה. אם מדובר בזוג, הם יכולים להשתמש באוהל הבסיסי בגודל הסטנדרטי ואם מדובר במשפחה עם שלושה ילדים, רוכשים אוהל שיש בו שני חדרים, האחד עבור בני הזוג והשני עבור הילדים.

הדרך הנוחה ביותר לשינה היא בתוך שק שינה. קיימים שקי שינה בגדלים שונים, בהתאם לגילאי הילדים. השקים הם מחומרים אווריריים ולכן הם נוחים מאד. קל להיכנס אליהם וקל לסגור את הרוכסן כדי ליהנות משינה ארוכה ונעימה. 

פריטים נלווים לקמפינג 

הדרך מהאוטו עד הקמפינג היא לפעמים ארוכה ולכן ישראלים רבים רוכשים עגלת קמפינג נוחה ויציבה, מעמיסים עליה את כל המוצרי קמפינג כמו האוהל, שקי השינה, תיקי הבגדים והמזון וכך מגיעים עם כל הציוד לשטח שבו הם ימקמו את האוהל.

לנוחות מרבית מניחים מחצלת בין האוהלים וכך כל החברים והילדים יושבים יחד, משחקים, שרים, אוכלים ומאד נהנים מהאווירה של החופשה המיוחדת. 

ערכת קפה לקמפינג 

הכמיהה לקפה איכותי עם ארומה מצוינת מתרחשת גם בימי הקמפינג וכדי להכין לכולם קפה איכותי, רוכשים ערכת קפה לקמפינג הכוללת פינג'אן, קופסאות לקפה ולסוכר, כוסות זכוכית, גפרורים וכפית. 

באמצעות ערכה זו אפשר בנוחות רבה להכין קפה, להניח אותו לרתיחה על הגזיה וליהנות הן מהארומה של הקפה והן מהתחושה הביתית, כשכל בני המשפחה או החברים נמצאים יחד באתר קמפינג מסודר בצפון או בדרום.

למגוון מוצרים, בקרו באתר https://www.shtibay.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגים של פולי קפה

מזה אלפי שנים אנשים בכל העולם נהנים מקפה. בכל בוקר, אנחנו מתעוררים ודואגים להכין לעצמנו כוס קפה בשביל שנוכל לפתוח את היום, ובמהלכו נשתה מספר

קרא עוד »