חמישה טיפים לבחירת חליפות חתן

עד לא מזמן טעינו לחשוב שחליפות חתן הן דבר סטנדרטי ושהמבחר בהקשר זה הוא מצומצם עד לא קיים. סברה מוטעית היא שבמרכז תשומת הלב נמצאת הכלה וכי החתן הוא לא יותר מאשר ניצב שחנוט בחליפה שלא בהכרח מתאימה למידותיו. הבשורה הטובה היא שזה ממש לא כך. עם ההבנה שהגבר החדש אוהב להתלבש, לבחור בעצמו את סגנון הלבוש ובהכרח יש לו טעם אישי וסגנון הפציעו בשמי אופנת החתונות גם מעצבי ומעצבות חליפות חתן.

כתוצאה מכך כיום לכל חתן יש מבחר עצום של סגנונות, עם חליפות בסגנון ספורט אלגנט, קלאסיות, יוקרתיות ועוד. בהתאמה לכך גם מבחר הצבעים גדל והצבעוניות של חתנים היא הכל חוץ מסטנדרטית. שילובי צבעים, בדים מיוחדים, גזרות אופנתיות לצד גזרות קלאסיות- החתן הנבוך לא תמיד יודע מה נכון לו ומה יתאים לו ולכן כתבנו מדריך עם חמישה טיפים לבחירת חליפות חתן בשבילך.

מה הסגנון שלך?

הדבר החשוב ביותר בבחירת חליפת חתן הוא לבחור חליפה שתדבר את הסגנון האישי שלך. גם אם אתה לא גורו אופנה או מבין גדול בסטיילינג, ההרגשה האישית שלך כשאתה נכנס לחליפה הייעודית היא מה שצריך להוביל אותך. יום החתונה הוא יום מרגש ובהכרח תהיה בו במיטבך ולכן אין טעם לנסות להתאים את עצמך למשהו שלא תרגיש בו בנוח.

לאתגר את בלוטות הטעם האישי

מצד שני, אפשר בהחלט לאתגר את הסגנון הקיים אבל לא יותר מידי. זה יכול להיות שעון מעוצב, שרשרת מיוחדת או כל תוספת אחרת שתשפר את המראה אבל תשמור על הלוק האופייני לכם במידת מה.

חשוב להכין שיעורי בית

כמי שלא מצוי בהכרח במדורי האופנה והסטילינג, רגע לפני שיוצאים לכתת רגליים חשוב להכין מעט שיעורי בית. זה אומר לעבור על מלאי חליפות חתן באתרים שונים, להכיר קצת את המעצבים המובילים ולחשוב מה הסגנון שאליו אתה מתחבר.

מקום, עונה ושעה

משנה מקום משנה מזל אבל בהקשר של חמישה טיפים לבחירת חליפות חתן בשבילך חשוב גם העיתוי. בבחירת חליפת החתן כדאי לחת בחשבון לא רק את העונה בשנה אלא גם את שעת החתונה. כך למשל חתונת שישי בצהריים תחייב לבוש ספורטיבי יותר לעומת חתונה בערב. כך או כך, קחו בחשבון שההתרגשות והאדרנלין יעשו את שלהם ובכל מקרה כדאי לבחור חליפה מאווררת שתתאים לימים חמים.

את מי היית לוקח לאי בודד

זו אולי שאלה לא רלוונטית במיוחד, אבל כן חשוב לבחור לכם שותפים שיסייעו לכם בבחירת החליפה המושלמת. זה יכול להיות חבר טוב עם חוש אופנה, בת הזוג המיועדת, אימא, אח או כל אחד אחר שאיתו תרגישו בטוחים ושאתם יכולים לסמוך על טעמו האישי ועל כנותו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה קורה בסדנת הומור?

יש דרך אחת שאתם יכולים להרגיש טוב בלי כדורים, בלי תרופות, בלי אלכוהול או סמים.  דרך אחת בריאה שמצליחה להשכיח מכם את קשיי היום, את

קרא עוד »

איך שוק הנדלן לא עוצר מהעלייה

מחירי הדיור כידוע בעשרות השנים האחרונות הולך ועולה. אנו רואים פרויקטים חדשים שהולכים ונבנים אחד אחרי השני נפתחים למכירה ותוך כמה חודשים המחירים מוכפלים ועולים

קרא עוד »