אנגלית עסקית

במידה ואתם מנהלים של עסקים מסוימים או בעלי חברה אתם לבטח יודעים כי אנגלית עסקית היא חלק בלתי נפרד ממהלך היום יום שלכם. אנגלית עסקית שונה מאוד מאנגלית מדוברת וגם מי ששולט בשפה האנגלית מומלץ שישפר את האנגלית העסקית שלו על מנת לנהל את העסק שלו ברמה הגבוהה ביותר. בכדי לחדד את כישורי השפה מומלץ להירשם לקורס ייעודי אשר יאפשר לכם לקפוץ בכמה רמות מעלה. במידה ואתם מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לרכוש אנגלית לעסקים צרו קשר עוד היום עם אינגליש סנטר ואנו נדאג לספק לכם את הפתרון הנכון.

 

למי מיועדת אנגלית עסקית?

גם אם אתם שולטים לגמרי בשפה האנגלית חשוב שתדעו כי ישנו הבדל משמעותי בין האנגלית המדוברת לבין האנגלית העסקית. כמובן שלא כל אחד מאתנו זקוק לקורס אנגלית עסקית והוא מיועד יותר עבור אנשים ספציפיים ביניהם:

  • בעלי עסקים- כיום ישראלים רבים בוחרים להקים חברות ולפתוח עסקים עצמאיים. במידה והחברה שלכם עוסקת בתחומים אשר נוגעים גם במשקיעים מחו"ל חשוב שתשפרו את האנגלית העסקית שלכם על מנת לנהל שיחות רהוטות ונכונות.
  • חברות בינלאומיות- ישנם רבים אשר עובדים בחברות בינלאומיות אשר מנהלות קשרים בינאישיים עם עובדים אחרים מארה"ב והעולם. על מנת לנהל שיחה עסקית יש לשלוט ברזי השפה.
  • יזמים- תחום היזמות הולך ומתפתח והחלום של יזמים רבים הוא לפרוץ ולצאת מגבולות ישראל. על מנת להצליח ולשווק את המוצר שלכם בחו"ל חשוב לדעת לדבר עסקים גם באנגלית.

 

איך תלמדו אנגלית עסקית?

אם כבר הגעתם למסקנה כי גם אתם זקוקים לאנגלית לעסקים אך אינכם יודעים מהיכן להתחיל דעו כי הדרך הטובה ביותר היא לקבל עזרה מקצועית. כיום ישנם קורסים רבים המתמקדים אך ורק בתחום העסקי. קורסים איכותיים יספקו לכם את כל הידע לו אתם זקוקים ויעשירו את השפה שלכם באופן משמעותי. באינגליש סנטר תוכלו למצוא מגוון קורסי אנגלית המיועדים אך ורק לאנשים עסקים אשר רוצים לחדד את השפה שלהם. בעזרת טובי המורים אנו נספק לכם את כל הדרכים והכלים ללמוד אנגלית עסקית ונוביל אתכם צעד אחר צעד אל עבר שליטה בשפה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היכן אפשר להשיג מידע על מילוי טופס תביעות תאונות אישיות
לאחר שעובד עובר תאונה במקום העבודה הוא בדרך כלל לא יזכור ברגעים הראשונים כי הוא אזרח במדינה דמוקרטית...
קרא עוד »
מאי 26, 2022
פעילות ליום המורה
בכל רחבי העולם נהוג לציין יום אחד בשנה ולהקדישו למורים ומחנכים שעובדים כל כך קשה כדי לחנך את ילדים...
קרא עוד »
מרץ 08, 2022
איך להכין קובה?
כל סבתא כורדית, חלבית ועיראקית מכינה את הקובה שלה באופן שונה זה מתחיל במעטפת. לסולת, המים והמלח...
קרא עוד »
אפר 13, 2021