ייעוץ זוגי בראשון לציון

וויכוחים וריבים בזוגיות אינם נחשבים לדבר שלילי במערכת היחסים, ולמעשה דווקא כאשר אין ריבים בין בני זוג צריכה להידלק נורה אדומה. ריב בין בני זוג נועד לאפשר לכל אחד מבני הזוג להשמיע את עמדתו בנוגע לעניין כזה או אחר, כאשר כל אחד מבני הזוג מביע את דעתו האישית ובאופן כללי "עומד על שלו". כאשר אין ריבים ומחלוקות בין בני זוג, הדבר מעיד למעשה על כך שאחד מבני הזוג לא נותן לעצמו את המקום להביע את עמדותיו, וכך יוצא מצב בו הוא מוותר כל הזמן לצד השני ומקטין את עצמו וצרכיו.

 

מתי כדאי לפנות לייעוץ זוגי מקצועי?

למרות שללא ריבים וויכוחים בבית האווירה היא יותר נעימה, מתחת לפני השטח עשויים לחלחל ולבעבע בעיות בזוגיות שאף אחד מהצדדים לא רוצה להציף, עד שבסופו של דבר יתרחש "פיצוץ" שיוביל לפרידה כביכול ללא הכנה מראש. כדאי לדעת שייעוץ זוגי יכול למנוע מקרים שכאלו, ולכן גם זוגות שאינם רבים ומתווכחים מוכרחים לקבל ייעוץ משפחתי מקצועי כדי להבין מה קורה מתחת לפני השטח.

בנוסף למצבים "שקטים" כאלו, כמובן שגם זוגות שמוצאים עצמם רבים ללא הרף ולא מצליחים להבין ולוותר אחד לשני מוכרחים לקבל הכוונה מקצועית להבראת היחסים שלהם, זאת באמצעות פנייה לייעוץ זוגי מקצועי.

 

מה המטרה של הטיפולים הזוגיים?

קבלת ייעוץ זוגי בראשון לציון, או כל מקום אחר בארץ, נועד ליצור שיח מכבד ופתוח בין שני בני הזוג על מנת למצוא את הגורם לבעיות בזוגיות שלהם. באמצעות מטפל מוסמך המלווה את הזוגות במפגשים, כל אחד מבני הזוג יכול להרגיש בנוח לשתף בהרגשותיו ותחושותיו ממערכת היחסים, וכך לקבל את הכלים וההדרכה המקצועית להבראת היחסים הזוגיים וחזרה לחיי זוגיות נעימים ואוהבים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: