כל כמה זמן נהוג להחליף מזרנים?

המזרון הוא מוצר שמגיע לשימוש יום יומי קבוע ולכן, סביר להניח שהוא ייהרס עם הזמן והשנים החולפות. איך יודעים שהמזרון סיים את תפקידו? כיצד נחליט מתי להחליף את המזרון הישן? על שאלות אלה ועוד ננסה לענות במאמר הבא.

מתהפכים כל הלילה וקמים עייפים בבוקר? החליפו את המזרון!

המזרון שעד עכשיו שימש אתכם נאמנה ואפשר לכם לישון עליו שנת לילה נעימה ומענגת, החל לזייף בתפקידו ובמקום להתעורר בבוקר רעננים אחרי שנת לילה איכותית, אתם קמים עייפים כאילו לא ישנתם כל הלילה. ולא רק זאת, אלא אתם מגלים לאכזבתכם כי כאשר אתם נכנסים למיטה, אינכם צוללים לממלכת השינה כבעבר, אלא מתהפכים מצד לצד עד שמצליחים להירדם. אלו סימנים מובהקים כי עליכם להחליף את המזרון במזרון חדש ואיכותי( מזרן קפיצים איכותי).

כואב לכם הגב במהלך היום? החליפו את המזרון!

מעולם לא סבלתם מכאבי גב, אך לפתע ביום בהיר התחיל הגב להציק. אתם קמים בבוקר וקשה לכם להתרומם, לא נוח להתכופף ופעולות שנראו עד היום פשוטות מאוד הפכו למסורבלות ומעיקות. גם כאן תוכלו להצביע על האשם העיקרי שהוא המזרון. שינה על מזרון לא איכותי עלול לגרום לכאבי גב ואם התחלתם לסבול מכאבי גב ללא כל סיבה נראית לעין, אז כנראה שהמזרון הוא האשם.

גיליתם כי יש לו בטן? החליפו את המזרון!

מזרונים ישנים נוטים להתעקם ולהתעוות, כך שכלל לא יהיה נוח לישון עליהם. אז איך בודקים זאת? יש להעמיד את המזרון על צידו הצר והקצר בצמוד אל הקיר ולראות האם הוא ישר. במידה ולמזרון שלכם יש בטן, הרי שזהו סימן ברור מאוד כי עליכם להחליף אותו באחר.

יש לכם אותו כבר מעל ל8 שנים? החליפו את המזרון!

גם מזרון שמשמש אתכם במשך שנים רבות הוא מזרון שיש להחליף. מומחי השינה אומרים כי אם המזרון שיש לכם משמש אתכם למעלה משמונה שנים, הוא כבר בוודאות בלוי וחובה עליכם להחליף אותו על מנת שתוכלו להמשיך לישון בנוחות וכדי לשמור על הגב שלכם שלא יכאב.

בקרו באתר שלנו: מפעלי טום

https://www.tomitot.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חוגגים יום הולדת לילד בבית – ככה תחסכו בהוצאות ובניקיונות
מסיבת יום הולדת לילד זוהי חגיגה שהוא מצפה לו משך שננה תמימה. בערך מהיום למחרת בו חגגו לו את יום ההולדת...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
מאורסים ומאורסות: איך לבחור את הספקים הטובים ביותר עבור אירועי החתונה?
אחרי שהתאוששתם מהאירוסין, הגיע הזמן להתחיל ולתכנן את חתונת החלומות שלכם, כשחלק עיקרי מהחתונה טמון...
קרא עוד »
יול 08, 2020
מחירי בית אבות ב-2022
קיימות כמה שיטות חיוב עבור בית אבות ב – 2022. כל רשת של דיור מוגן או בית אבות יחיד קובעים את השיטה אשר...
קרא עוד »
פבר 20, 2022