כמה עולה טרמפולינה לחצר?

כמה עולה טרמפולינה לחצר

כיום אנו נוהגים לראות טרמפולינה בחצר כמעט בכל בית קרקע. יש סוגים שונים של טרמפולינות ויש להן יתרונות רבים, גם עבור עשיית ספורט, גם שחרור אנרגיה ושעות של כיף עם הילדים, גם לצרכי אירוח ועוד. מומלץ להניח את הטרמפולינות בחצר על משטח ישר ובטוח ולרכוש טרמפולינה מקצועית ובטוחה לשימוש הכוללת גם רשת הגנה האוכפת את הטרמפולינה. איך נרכוש טרמפולינה בצורה נכונה? כמה עשויה לעלות לנו טרמפולינה לחצר? הנה התשובות.

 

מדוע לרכוש טרמפולינה לחצר?

יש לטרמפולינה יתרונות רבים. ראשית היא תספק לכם כהורים הרבה שעות של שקט. תוכלו לשבת בנחת בבית או במרפסת, לשתות קפה, לנוח ולראות את הילדים משחקים להם בטרמפולינה קטנה או גדולה. עבור הילדים מדובר באטרקציה מלהיבה שהם יכולים לשחק בה שעות רבות מבלי להשתעמם. מעבר לכך שהם ייהנו הם יעשו פעילות ספורטיבית החיונית לבריאות ולגוף. בדור בו כל הילדים דבוקים למסכים אין ספק שזה חשוב מאוד. טרמפולינות גדולות ואיכותיות יותר מתאימות גם לשימוש מבוגרים כך שתוכלו לשחק עם הילדים שלכם וליהנות מבילוי יחד או אפילו להשתמש בהם בעצמכם לפרוק אנרגיות או לצורך אימוני כושר.

איך לבחור טרמפולינה בצורה נכונה?

יש כמה פרמטרים חשובים בבחינת הטרמפולינה: גודל הטרמפולינה (קוטר וגובה), המשקל שהיא יכולה לשאת מבחינת איכות הסיבים שמהם עשויה הרשת והעוצמה שלה, בטיחות השימוש בטרמפולינה (רשת הבטיחות, סולם נגישות, גובה מהרצפה, התקנה יציבה, ישרה ובטוחה וכן מגנים על חוטי החיבור שבקשת החיצונית של הטרמפולינה.

כמה תעלה לנו הטרמפולינה?

טרמפולינה קטנה של 4.5-6 פיט יכול לעלות בין 600 ל800 שח בדרך כלל. המחיר יכול להגיע גם לאלף שקלים תלוי ביצרן ובמוכר כמובן. יש טרמפולינות גדולות יותר ואיכותיות יותר בטווחי מחירים של בין 1100 שקלים ל2000 שקלים. כאשר 2000 שקלים תהיה טרמפולינה גדולה, איכותית, מקצועית, בטוחה לשימוש ועמידה לאורך זמן רב.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוצאים צימרים מתאימים לחרדים?
רבים מחפשים מקום מתאים לנופש עבור ימים אלו, חודש ניסן המהווה מקום לחופשה בציבורים שונים בעקבות חג...
קרא עוד »
אפר 12, 2022
כיצד להיפטר משומן בטני?
רוב הציבור מודע לעובדה ששומן בטני אינו מצב בריא ולכן יש לעשות כל שניתן כדי להיפטר ממנו. השומן הבטני...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
ברכת המזון
יהודים מדקלמים באופן מסורתי ברכה קצרה לפני אכילת מזון כלשהו, בין אם זה ארוחה או חטיף. ישנן ברכות...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022