כך תבחרי צמידי כלה מושלמים ליום החתונה

יום החתונה הוא יום קסום לא משנה איך תסתכלו על זה- יש משהו באוויר. אך מה שבאמת עושה את יום החתונה לקסום באמת הם אותם פרטים קטנים שנשזרו במיוחד ליום המיוחל של חתן וכלה. בין הפרטים הקטנים נמצאים גם תכשיטים לכלות, כגון צמיד הכלה. ישנם צמידי כלה רבים ומושלמים כאשר כל אחד שונה באופיו מאחיו ומאפשר מנעד בחירה רחב עבור כלות רבות באשר הן.

צמידי כלה מושלמים ליום החתונה – האפשרויות הקסומות 

מכיוון שכל כלה היא שונה, כך גם השמלה שתבחר. בהתאם לשמלה תוכלו לבחור את התכשיטים אותם תענדו ביום החתונה. כך, תוכלו לבחור אם אתן מעוניינות בצמיד לזרוע או רק למפרק היד, או גם וגם או בכלל צמיד לאמה. 

למשל, אם בחרתן שמלה בעלת שרוולים קצרים, צמיד לאמה או למפרק היד יהיה רעיון נכון יותר מאשר צמיד לזרוע עצמה. אם בחרתן בשמלת סטרפלס הרי שהצמיד המושלם לשמלה שכזו הוא דווקא צמיד הזרוע. 

כשאתן בוחרות צמידי כלה ליום החתונה שלכן, אתן רוצות לחשוב על צמיד שיתאים את עצמו לצבעי השמלה, אולי אפילו לאלמנטים הקיימים בה. תוכלו לבחור אם לשלב אבנים בצמיד, אם הצמיד יהיה בעל סוגר או בצורת עיגול פתוח. 

כמו כן, בחירת חומר הצמיד היא חיונית וצריכה לבוא באותה שורה עם שאר התכשיטים. אם בחרתם בזהב צהוב, המשיכו בקו הזה. אם בכסף או זהב לבן, המשיכו בקו הזה.

ולסיום, תוכלו תמיד ליצור צמידים משלכן, לחרוט עליהם את השמות שלכן ושל בן זוגכם וליהנות  מצמיד שהוא גם מזכרת מיום מיוחד מאוד. 

לסיכום,

צמידי כלה הם בהחלט פריט מושלם המשלים את המראה הכולל של כלת השמחה ביום המאושר בחייה ובחיי בן זוגה, לשנים ארוכות שיבואו. 

מגוון צמידים, עגילים ושרשראות לנשים תוכלו למצוא באתר של המעצבת דנה מנצור.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך להכין קובה?

כל סבתא כורדית, חלבית ועיראקית מכינה את הקובה שלה באופן שונה זה מתחיל במעטפת. לסולת, המים והמלח מצטרפים חלק מהמצרכים הבאים, כל אחת לפי המתכון

קרא עוד »
מתקן מתח קיר

טיפים לאימון גומיות התנגדות

כמו בכל ספורט שהוא חדש, חשוב לבצע את האימונים בהדרגה ולא להתחיל בדרגת עצימות גבוהה אלא להתרגל לגומיות התנגדות ורק לאחר מכן לפעול במלוא הכוח.

קרא עוד »