מה עושים במצב של פציעת ילדים בגני שעשועים?

פציעה של ילד הוא אירוע לא נעים. יש פציעות מקומיות וקטנות שחולפות מעצמן. לעומת זאת יש פציעות חמורות שמצריכות טיפול רפואי. לעיתים ילד נפצע במהלך משחק בגן שעשועים, והחבלה משמעותית ועלולה ללוות אותו לאורך שנים. במידה והילד נפצע בגן שעשועים או בבית הספר חשוב לדעת מה ניתן לעשות והאם אפשר להגיש תביעת נזיקין בעזרת עו"ד לתאונות תלמידים בבאר שבע .

מי אחראי על גני השעשועים?

כל רשות מקומית וכל עירייה מחויבת לספק לתושביה סביבת מחיה נאותה ובלתי מסוכנת. גם גני השעשועים צריכים להיות בטוחים לשימוש. העירייה היא זו שעומדת מאחורי גני השעשועים, ולכן אליה צריך לפנות במידה וילד יפצע במהלך משחקים. חשוב לציין כי כל עירייה מבטחת את הפעילות שלה בחברת ביטוח מתאימה. זו שתיתן מענה וכיסוי במידה ויתרחש נזק במהלך השימוש במתקנים.

נתונים אלו מסבירים את התהליך שצריך לבצע במידה וילדכם נפצע בגן השעשועים. הנזק שהתרחש בהחלט מצדיק במקרים רבים הגשת תביעת נזיקין מול חברת הביטוח של העירייה. כאן צריך להכיר את החוקים ולדעת גם כיצד מתנהלת העירייה. מעבר לכך צריך לפעול נכון על מנת להוכיח את הנזק שהתרחש ואת חומרתו. את זה עושים באמצעות מסמכים רפואיים, סיכומי אשפוז, חוות דעת רפואית וכיוצא באלו.

בחרו עורך דין מומחה שייצג אתכם כהלכה

חשוב מאוד לבחור עורך דין לפציעה בגני שעשועים שייצג אתכם כהלכה ויגיש את התביעה שלכם בצורה נאותה. ככל שתפעלו בצורה מקצועית וממוקדת יותר, כך יש לכם סיכויים טובים יותר לקבל את הפיצויים המקסימליים שמגיע לכם לקבל. הדבר החכם ביותר הוא לברר על עורך דין ועל ההצלחות שלו בליווי לקוחות מול חברות ביטוח במקרים של פציעת ילדים בגני השעשועים. זו הדרך שלכם לממש את הזכויות שלכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: