מקאלן 21 – וויסקי משובח לכל אירוע

כשאנחנו עורכים אירוע פרטי או אירוע בעסק, אז באופן טבעי אנחנו רוצים להציע לאורחים שלנו את המשקאות הכי טובים שיש וכן אנחנו רוצים להציע להם מזון איכותי וטעים. לא משנה אם זה אירוע בוקר, צהריים או ערב.

המזון והמשקאות אשר נגיש באירוע, מושפעים לא פעם מאופי האירוע, אופי האורחים וכן מהשעה בה נערך האירוע. אם יהיה זה אירוע צהריים או ערב, סביר להניח שבין המשקאות אשר נציע לאורחים שלנו, יהיו לא רק משקאות קלים או בירות, אלא גם משקאות נוספים, דוגמא יינות, וכן אנחנו נציע משקאות קצת יותר חזקים, יותר יוקרתיים. למשל, נציע לאורחים שלנו וויסקי איכותי וטוב. ככל שהאירוע יהיה יוקרתי יותר, כך גם נרצה להשקיע בוויסקי יותר יוקרתי.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא מקאלן 21. מדובר באחד מסוגי הוויסקי האיכותיים והיוקרתיים ביותר שאפשר למצוא בשוק. זה משקה שעלותו בשוק היא למעלה מ-3000 שקל. הוא שייך למזקקת מקלאן הסקוטית, כאשר תהליך ההכנה שלו כולל התיישנות בחביות עץ אשר מוסיפות לארומה של הוויסקי.

 

כיצד בוחרים את הוויסקי הנכון לאירוע?

על מנת שנוכל להציע לאורחים שלנו ויסקי ברמה גבוהה, ויסקי שיתאים לאופי וסוג האירוע, אין זה מספיק רק לחפש משקה ישן או יקר. אנחנו צריכים לדעת לעשות את החיבור הנכון, בין סוג ואיכות המשקה לבין אופי וסוג האירוע. כמו כן, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את גובה התקציב שעומד לרשותנו וכמובן את סוג האורחים שמוזמנים לאירוע.

אין טעם לרכוש ויסקי יקר לאירוע בו האורחים אינם שותים ויסקי או אינם מכירים בערך של משקה זה. מנגד אם אנחנו עושים אירוע יוקרתי, משמעותי, אז ויסקי יקר יכול בהחלט להתאים.

 

מוזמנים לרכוש מאיתנו עוד היום – ליקר סטור.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

למה אנחנו כל כך אוהבים טבעות?

טבעות הן סמל לאהבה ומחויבות. הן משמשות בדרכים שונות כדי לבטא רגשות ורגשות שונים. אנחנו משתמשים בטבעות כבר הרבה זמן. הם משמשים לסמל אהבה, נישואים,

קרא עוד »

הרצאות

הרצאות הן דרך מצוינת ללמוד ולהבין משהו חדש. הם יכולים להיות קצרים או ארוכים, והם יכולים להימסר באופן אישי או באינטרנט. הרצאות מהוות מקור השראה

קרא עוד »