הרצאות מוטיבציה למי הן מתאימות?

בני אדם הם ממש לא רובוטים ולא ניתן להשוות אותם למחשבים או לחפצים דוממים. אתם חייבים להבין כי בני אדם פועלים על סמך רגשות וכי הרגש משפיע על כל החלטה שלהם בצורה עצומה. כך גם הבן אדם המוכשר ביותר בעולם לא יצליח לבצע את הפעולה הפשוטה ביותר שיש אם אין לו רגש חיובי המשפיע עליו לבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. על כן הנושא של מוטיבציה הוא חשוב ביותר והוא משפיע על כל החלטה ועל כל פעולה שאנו עושים. אם לאדם יש מוטיבציה גבוהה אין דבר אשר יעצור אותו ואם אין לו מוטיבציה אין דבר שהוא יצליח לעשות ולא משנה כמה הוא ינסה. על כן כל מנהל צריך להזמין הרצאות מוטיבציה לעובדיו מכיוון שיש להן השפעה אדירה על המוטיבציה של העובד ועל הרגש שלו והן יכולות לשנות את עתיד העסק מן הקצה אל הקצה.

נסו לקבל המלצות על ההרצאה מאנשים אשר שמעו אותה בעבר

עליכם לקחת בחשבון כי ההשפעה של הרצאות בנושא מוטיבציה אינה תחומה רק לעולם העסקי אלא אפשר להביא אותן גם לפני תלמידים ובפני חיילים וגם על ציבור זה יכולה להיות להם השפעה אדירה. אך בכדי להבטיח כי ההרצאה תהיה עם אפקט חיובי ותשיג את המטרה שלה אנחנו חייבים להבטיח כי היא תהיה מעניינת, מרגשת ומיוחדת ולא משנה בפני מי ההרצאה מתקיימת. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לקבל המלצות על ההרצאה מאנשים אשר שמעו אותה וכך לקבל מושג אם ההרצאה טובה, אם כדאי להזמין את המרצה והאם היא אכן מעוררת מוטיבציה אצל האנשים ששומעים אותה.

האם אני צריך להיות מוטרד מן המחיר שאשלם על ההרצאה?

אי אפשר לנתק את מחיר ההרצאה מן השאלה האם להזמין אותה או לא. אך אתם חייבים לזכור כי הערך המוסף של הרצאת מוטיבציה הוא כל כך גדול עד שהמחיר של ההרצאה מתגמד ואתם לא צריכים להיות מוטרדים ממנו. על כן זה כל כך חכם גם מבחינה כלכלית להזמין הרצאת מוטיבציה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

עוד מידע בנושא תמצאו בכתובת http://sagol-lectures.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא סוג של ארוחה בהתאמה אישית ששף מכין לאנשים, בעזרת המאכלים והמרכיבים האהובים עליהם. זה נקרא גם ארוחה ביתית יוקרתית שמתאימה לאירוח.

קרא עוד »

ירידה בחשק המיני הגברי

ירידה בחשק המיני אצל גברים הייתה נושא לדאגה עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא בגלל שיכולה להיות לכך השפעה שלילית על איכות החיים, מערכות היחסים

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

חדרי האירוח חשובים מאוד לבריאות ולנוחות האורחים. הם צריכים להיות נקיים ומסודרים כל הזמן. הם צריכים להיות גם נוחים ונעים לשהות בהם לפרקי זמן ארוכים

קרא עוד »