מהו מנטליסט

בין אם מדובר על ילדים או על מבוגרים שעדיין מחוברים לילד הפנימי שלהם, כמעט כולם אוהבים לחזות במופע קסמים. ובצדק, אם נודה על האמת…

כי מה כבר אפשר לא לאהוב במופע בידור מצד איש מקצוע שמנצל את הפירצות בחושי הראייה והשמיעה האנושיים על מנת לבצע טריקים וקסמים שמותירים אנשים עם פה פעור מרוב תדהמה?

אבל בשנים האחרונות עולם הקסמים והאשליות עד לתופעה של קוסמים מזן חדש לחלוטין – המנטליסטים!

במאמר קצר זה אנחנו נספר לכם מהו מנטליסט, ככה שבסוף קריאת המאמר אתם תכירו את התופעה המסקרנת הזאת במלואה, ותבינו היטב בדיוק למה כדאי לכם למהר ולרכוש כרטיסים למופע המנטליזם הקרוב אל ביתכם.

מנטליזם – אמנות הקסם המודרני

כחלק מההכשרה המעמיקה והיסודית שלהם, מנטליסטים משקיעים שפע של זמן ואנרגיה בלימוד הפסיכולוגיה האנושית. הכשרה יסודית זו מאפשרת להם להשתמש במהלך המופע שלהם במגוון רחב של יכולות ומיומנויות פסיכולוגיות אשר יוצרות את הרושם שהם עושים משהו על טבעי.

תוך כדי שימוש בסוגסטיות (בעברית – השאות) מילוליות ובלתי מילוליות, ביכולת לקרוא שפת גוף וכן במגוון רחב של טריקים פסיכולוגיים, מנטליסט מיומן יכול לשתול מחשבות בתודעה של אנשים, להשפיע עליהם לנקוט בהתנהגויות שנדמות להם ככאלה שנובעות מתוך הרצון החופשי שלהם ולמעשה לקרוא את התת מודע שלהם ולתקשר איתו מבלי שהם כלל יהיו מודעים לכך.

מה מנטליסט עושה בפועל?

במסגרת מופע מנטליזם, מנטליסט יכול להפגין מיומנויות מרשימות של שליטה בתשומת הלב של הקהל שלו, וכמובן של המתנדבים שהוא מעלה אל הבמה, אל מנת לכוון את המודעות שלהם למקומות שעליהם הוא החליט מראש במטרה ליצור אפקט "על טבעי".

מנטליסט משתמש ביכולות של ניתוח תווי פנים, שפת גוף ורמזים בלתי מילוליים עדינים על מנת לקרוא את מה שמתחולל במוח האדם וליצור את הרושם שהוא יכול לקרוא מחשבות. מידע נוסף באתר https://www.rangafner.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיק לא עוד סתם אביזר אופנה
תיק, אף פעם לא יהיה עוד סתם אביזר אופנה וזה מכמה סיבות. המרכזית שבהם היא כמובן נראות התיק וההתאמה שלו...
קרא עוד »
דצמ 16, 2019
ייעוץ זוגי בראשון לציון
וויכוחים וריבים בזוגיות אינם נחשבים לדבר שלילי במערכת היחסים, ולמעשה דווקא כאשר אין ריבים בין בני...
קרא עוד »
נוב 11, 2021
השכרת כלים לאירועים – מה לקחת בחשבון
השכרת כלים לאירועים – האפשרות היחידה   לפני כחודש עלה מחיר הכלים החד פעמיים ונקבע מס שנקרא...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021