איפה הכי כדאי להשקיע בבריטניה?

ישראלים רבים בוחרים להשקיע את כספיהם ברכישת נכסים מעבר לים, כמו במדינות אירופה, בארצות הברית ובמקומות נוספים.

החשיבה הבסיסית נובעת משיקולי מיסוי, הכנסה פאסיבית בטוחה, חברות ניהול איכותיות אשר מנהלות את הנכסים והרצון להגדיל את ערך ההון שלהם. בשנים האחרונות כמות הנכסים אשר רכשו הישראלים במדינות שונות, הכפילה את עצמה.

השקעה אטרקטיבית בבריטניה

עד לפני כמה שנים המיקומים היחידים אשר כדאי היה להשקיע בהם היה בעיר הבירה לונדון ובפרבריה. אך בשנים האחרונות לאור הצפיפות הרבה אשר קיימת בלונדון ובסביבתה ויוקר המחיה יש מגמה חדשה של מגורים בצפון בריטניה ולכן זהו האזור המועדף להשקעה. 

כדי שהאזרחים יעזבו את לונדון ויגורו באחת הערים בצפון, החלה תנופת בניה עצומה בערים המרכזיות כמו שפילד, מנצ'סטר, לידס וערים נוספות רבות. בנוסף לבנייה המאסיבית של בנייני מגורים, הוחל גם בבנייה של בנייני משרדים. הממשלה השקיעה סכומי כסף עצומים בתשתיות אשר כוללות כבישים רחבים ורכבות מהירות. בדרך זו יכול כל אדם להגיע במהירות מנקודה לנקודה בתוך הערים הללו וגם להדרים ללונדון.

הנוחות הרבה של ההגעה והבניינים המודרניים סחפו הרבה מאד תאגידי ענק לשנות את מיקום המטה המרכזי שלהם מלונדון לצפון בריטניה וכך כבר כמה שנים שחברות תקשורת ענקיות, בנקים וגורמים נוספים אשר הם משמעותיים מאד בכלכלה של בריטניה, נעים צפונה.
הקליקו כאן כדי לקרוא עוד על דירות להשקעה בבריטניה.

הקהל הצעיר נודד צפונה 

בערי צפון בריטניה קיים היצע נרחב מאד של אוניברסיטאות ולכן צעירים רבים מעדיפים ללמוד במיקומים הללו ולגור בעיר זו או באחת הערים הסמוכות לאוניברסיטה. בדרך זו הם מצליחים ללמוד לעבוד באחד העסקים הקיימים בסביבתם וגם לקיים את עצמם כלכלית, כיוון שבתחשיב הכללי יוקר המחיה בצפון בריטניה, הוא נמוך יותר מזה אשר בלונדון.

לאור הצורך בהרבה מאד דירות להשכרה לסטודנטים ולמשפחות צעירות, הערים בצפון בריטניה הן הנכונות ביותר להשקעה בנדל"ן. ישראלים רבים רכשו בהן דירות בגדלים שונים ליד האוניברסיטאות או בשכונות המובילות אשר יש בהן מסגרות לימודים מעולות עבור ילדיהם ואפשרויות נרחבות של מציאת מקומות עבודה בחברות ובעסקים הקיימים.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ציוד מקצועי לאולפנים

ציוד סטודיו מקצועי יכול לעזור לשפר את איכות העבודה שלך. זה גם יעזור לך לייצר ולשתף תוכן באיכות גבוהה בקלות. החשיבות של ציוד סטודיו מקצועי

קרא עוד »